Новини
03 серпня 2022

Alter Light: графік роботи, контакти

Компанія Alter Light працює як онлайн, так і офлайн. На цій сторінці ви знайдете найбільш зручний для вас спосіб комунікації з нами.

31 січня 2022

Interior Mebel 2022: стенды Aster Cucine и IDL

В этом году на выставке Interior Mebel, 03-06 февраля, компания Alter Light представляет два итальянских бренда: Aster Cucine (стенд 5/32) и IDL – Italian Design Lighting (стенд 5/25).

19 січня 2022

SITS – все новинки 2022

Показываем 11 совершенно новых предметов мебели, которые представлены миру шведским брендом SITS в новом году.

Твердження про те, що вся суть полягає в деталях актуально і в оформленні того чи іншого інтер'єру. Саме такими деталями є різноманітні елементи декору, які здатні підкреслити і виділити необхідні дизайнерські ідеї в інтер'єрі, так і приховати недоліки. При грамотному використанні таких аксесуарів можна зробити інтер'єр більш комфортним, затишним, вишуканим, а також індивідуальним.

Елементи декору, які пропонує наша компанія, умовно можна розділити на п'ять основних категорій: елементи інтер'єру, штукатурки, шпалери, килими та килимові покриття, інтер'єрний текстиль.

Дзеркала, картини, годинники, вази, статуетки, чаші, люстри, таці та інші елементи декору доповнять Ваш будинок особливістю та неповторністю. Вдало підібрані шпалери, якісні штукатурки, стильні килими та оригінальні штори, органічно доповнюючи одна одну, здатні створювати цілісні композиції, які перетворюють інтер'єр, надають йому певного ритму та колориту.

Використання декоративних елементів – непростий і творчий процес, у якому слід враховувати найменші дрібниці. Досвідчені спеціалісти компанії Альтер Лайт із задоволенням допоможуть Вам у цьому!