Vistosi

мінімалізм
Країна Італія
Сайт виробника www.vistosi.it

Рік заснування: 1945

Компанія Vistosi здійснює виробництво високоякісних та функціональних освітлювальних приладів з 1945 року. Хоча її історія почалася ще далекого 1640 року, коли в склодувній печі з`являлися перші зразки унікального та відомого на весь світ муранського скла. Але згодом виробництво закрилося, а відродилося лише у ХХ столітті завдяки нащадку перших склодувів майстерні Vistosi – Гульєльмо Вістозі.

З 60-х років ХХ століття у розробці люстр та світильників Vistosi беруть участь імениті дизайнери, архітектори та дизайнерські студії. Також починається стрімкий розвиток модульних систем освітлення та проектів 2D та 3D освітлення. Сьогодні серед відомих у світі дизайну імен - Анджело Манджаротті, Франческо Луккезе, Еммануель Баблед, Мішель Де Луччі, Оріано Фаваретто і, звичайно, Лучіано Вістозі. Всі вони вносять свій нестримний креатив, особливу енергетику та оригінальну красу моделі Vistosi. Саме за них бренд неодноразово отримував нагороди та визнання експертів у сфері світла.

Секрети виробництва Vistosi

На виробництві освітлювальних приладів Vistosi використовують ті ж таки старовинні техніки видування венеціанського скла, доповнюючи його практичними сучасними рішеннями, що дозволяють зробити продукцію ще кращою.

  • Металеві оправи для люстр та світильників виготовляються на власній механічній майстерні з високотехнологічним обладнанням.
  • А скло виробляється на скляному заводі. Для цього використовується суміш, що володіє унікальними властивостями, з мінімальною кількістю натрію в його складі. В результаті майстри отримують скло високої міцності та з благородним блиском.
  • Обробка та полірування скляних виробів здійснюється на шліфувальній ділянці, де також застосовуються новітні технології.
  • Тестування продукції, так само як і всілякі дослідження, пов`язані з пошуком нових рішень, проводяться в лабораторії Vistosi. Саме тут генеруються ідеї, розглядаються варіанти виконання та втілюються в життя технології майбутнього.

Контроль якості продукції – Важливий аспект роботи фабрики світла Vistosi. Весь процес виробництва сертифікований відповідно до світових стандартів. Компанія використовує енергоефективне, екологічне та довговічне світлодіодне освітлення. Одним з технологічних досягнень Vistosi є лампа Vega, створена в 2011 році.

Незвичайні рішення Vistosi

  • Унікальний, найбільш цінний та технічно складний дизайн від Vistosi – скляні сітки на холодному склі.
  • Ще одна оригінальна розробка бренду – інноваційна кристальна суміш. Її особливість у тому, що вона не містить оксиду свинцю, за рахунок чого скло стає кристально чистим та прозорим. Матеріал не боїться окислення та зберігає свої первісні властивості протягом багатьох років. Даному проекту майстра присвятили два роки кропіткої роботи.
  • Лампи, виготовлені зі скла з мерехтливим хромом. Неможливо не захопитися незвичайністю цієї розробки. У включеному стані це неймовірно ніжна та елегантна лампа кремового відтінку. При вимиканні вона набуває металевого відтінку. Така гра контрастів нікого не залишає байдужим.  
  • Створення люстр та світильників з різними кольоровими ефектами. Сині та фіолетові фарби у освітленні з`являються за рахунок використання олександриту при виробництві скла.

Освітлення від Vistosi може бути виконане в різних стилях. У каталозі бренду ви знайдете чудові рішення для сучасних та класичних інтер`єрів. Інтернет-магазин «Alter Light» допоможе вам у цьому. Широкий асортимент продукції, гарний сервіс, вигідна та комфортна співпраця гарантовані.