Alter Light – офіційний постачальник Aster Cucine
Alter Light – офіційний постачальник Aster Cucine
Alter Light – офіційний постачальник Aster Cucine
Alter Light – офіційний постачальник Aster Cucine
Alter Light – офіційний постачальник Aster Cucine
Новини
03 серпня 2022

Alter Light: графік роботи, контакти

Компанія Alter Light працює як онлайн, так і офлайн. На цій сторінці ви знайдете найбільш зручний для вас спосіб комунікації з нами.

31 січня 2022

Interior Mebel 2022: стенды Aster Cucine и IDL

В этом году на выставке Interior Mebel, 03-06 февраля, компания Alter Light представляет два итальянских бренда: Aster Cucine (стенд 5/32) и IDL – Italian Design Lighting (стенд 5/25).

19 січня 2022

SITS – все новинки 2022

Показываем 11 совершенно новых предметов мебели, которые представлены миру шведским брендом SITS в новом году.

Шикарні італійські меблі. Вибираємо якість та стиль.

 

Споконвіку, італійці з особливою повагою ставилися до меблів, намагаючись зробити кожну модель унікальною і дуже стильною. Саме тому меблі Італії – ndash; це завжди тільки якісні, елітні меблі, це закон стилю гарного будинку.

Меблі італійського виробництва відрізняються не тільки натуральними матеріалами, а й оригінальними дизайнерськими рішеннями. На сьогоднішній день серед цінителів високого стилю, дуже модні італійські меблі, виконані з дерева темних відтінків, які також включає обробку з природних матеріалів контрастних кольорів. Щільна тканина, натуральна шкіра, декоративне дерев'яне оздоблення, і це далеко не повний список всіх можливих дизайнерських новинок, який представляють сучасні виробники меблів широкому колу споживачів.

Компанія Альтер Лайт є представником світових виробників меблів в Україні. Співпрацюючи з європейськими меблевими брендами, Alterlight пропонує широкий стилістичний діапазон вибору меблів з Італії та інших країн у всіх цінових категоріях. Досвід та стійкі позиції на правах представника меблевих європейських фабрик в Україні гарантують високу якість продукції, кваліфіковані консультації та допомогу у виборі меблевих гарнітур, а також доставку по всій Україні.

Елітні розкішні меблі – закон, якого хочеться дотримуватись

 

Елітні меблі в будинку – це завжди ознака гарного смаку господарів. Адже що перше впадає у вічі, коли Ви заходите в апартаменти? Звичайно ж, одразу дивіться на красу і якість інтер'єру, дуже добре помітно. чи хороша, елітні меблі в кімнатах, чи дешева підробка. Будьте впевнені, якщо ваш будинок прикрасить чарівні меблі Італії, ви завжди робитимете на гостей найкраще враження. Адже італійські меблі подібні до красивої, розкішної та розумної дівчини. Так, вона практична, завжди виглядає надзвичайно, а з віком не втрачає шику та елегантності.

 

Що потрібно розуміти під словами елітних меблів? Саме це поняття включає певну кількість предметів, які створюють унікальний і неповторний інтер'єр. Найчастіше, розкішні меблі роблять на замовлення, враховуючи всі побажання господарів. Коли меблі з Італії потрапляють до будинку до замовника, то буквально стає його гордістю, прикрашаючи як велике, так і маленьке приміщення.