Kolarz

класика, мінімалізм
Країна Австрія
Сайт виробника www.kolarz.at

Рік заснування: 1918

Kolarz - майстерність склодувів, відточена до досконалості

Муранське скло, кришталь Swarovski, кераміка і метал набувають дивовижних рис, втілюючись у моделях світильників Kolarz. Австрійська компанія, яка веде свою діяльність з 1918 року, за час свого існування еволюціонувала з невеликої майстерні, в якій робили світильники, до масштабного підприємства. Тепер вона здійснює свою діяльність практично у всіх куточках світу.

Kolarz не дотримується у своїй роботі конкретного стилю – у цьому відмінна особливість та незаперечна перевага світильників та люстр марки. Підібрати потрібний аксесуар Kolarz для дому можуть прихильники класичного стилю, стилів кантрі та модерн, а також сучасних хай-тека та арт-нуво.

 

Чарівне світло Kolarz 

Незважаючи на вражаючий темп розвитку, компанія Kolarz багато в чому залишається вірною традиціям. Багато моделей світильників зберегли свій дизайн та форму з часу їх створення. Більше того, понад половину освітлювальних приладів Kolarz мають захищений авторський дизайн, що робить їх ексклюзивною прикрасою в будь-якому будинку.

Високою якістю відрізняються окремі елементи світильників та люстр Kolarz, зокрема фурнітура. Вона є сплавом високої міцності, який не піддається корозії (зазвичай його покривають золотом, сріблом, нікелем, хромом і латунню). Новаторством компанії є оснащення своїх приладів димерами, що дозволяють регулювати потужність освітлення. Окремі торшери, світильники та люстри складаються з рухомих частин, що робить управління ними простим та зручним.

Люстри Kolarz - розкіш, елегантність, шик

Люстри Kolarz є оригінальним поєднанням металу, муранського скла і кришталю. Для їх виробництва застосовують кришталь Swarovski, а також Swarovski Strass, який забезпечує надзвичайну чистоту та прозорість кришталю. Такі люстри можна підібрати з колекції CHARLESTON, вони є самодостатніми та надають простору урочистості. Витончені підвіски від Scholer, Asfour, а також Swarovski Spectra прикрасять інтер`єр променистими заломленнями світла, крізь тонкі грані.

Не меншої уваги заслуговують люстри з абажурами з дорогої напівпрозорої тканини з колекції La Fenice, а також моделі з колекції Cornaro, декоровані зістареним золотом та інші.

Світильники Kolarz - філігранна робота кращих майстрів

З`єднання в одній колекції різних елементів та кольорових покриттів забезпечує світильникам Kolarz органічне входження у будь-який інтер`єр. Багато моделей Kolarz розфарбовуються дизайнерами вручну, що робить їх особливо цінними та привабливими для поціновувачів ексклюзивних речей.

Серед різноманітності екземплярів можна знайти ландшафтні та вуличні світильники, настільні лампи, бра та торшери. Важливо, що Kolarz здійснює комплектацію світильників також за допомогою декоративного кришталю Pure або Optic, що робить їх доступнішими за ціною. <

Ви можете придбати освітлювальні прилади від австрійського бренду в салоні &lquo;Alter Light». Ми зібрали для вас безліч дизайнерських рішень, з якими ваш інтер`єр та екстер`єр заграє новими фарбами. Шукаєте оригінальний світильник? Потрібна розкішна люстра у зал для прийомів? Бажаєте купити якісне вуличне освітлення? Все це ви знайдете у модельному ряді Kolarz. Ми ж у свою чергу запропонуємо відмінний сервіс, приємні розцінки та професійні консультації.   

 

Он-лайн каталоги Kolarz