Artemide

хай-тек
Країна Италия
Сайт виробника www.artemide.com

Artemide - італійська розкіш освітлення

Візитною карткою світильників Artemide є відсутність певної витриманої форми та чітких ліній, що дозволяє їм гармонійно вписуватися в інтер`єрі. Торшери та бра, підвіси та настільні лампи, а також інші прилади освітлення італійської компанії Artemide роблять приміщення затишним, завдяки теплому світлу та органічній неуважності, що виходять від них.

Над дизайном продукції компанії працюють провідні світові дизайнери, працю яких був відзначений на різноманітних виставках світлового обладнання. Компанія Artemide застосовує інноваційні розробки при виготовленні своїх виробів, що робить їх якісними та стильними, особливо добре світильники цієї марки декорують сучасні інтер`єри у стилях «хай-тек», «модерн», а також приміщення офісного типу.

Популярністю серед споживачів користуються світильники таких колекцій, як: Tolomeo, Mercury, Logico, Dioscuri, Pipe. Artemide – найкращі світильники для Вашого будинку

 

Як відомо, людині важко прожити в непроглядній темряві. Саме тому, яскраві, якісні та елегантні світильники Artemide – це не тільки вогнища теплого та яскравого світла, але ще й чудове доповнення до Вашого інтер`єру. Чому? світильники та люстри Artemide?

Чудова італійська фабрика Artemide займає лідируючі позиції у світовій індустрії житлового та професійного освітлення, тим самим доводячи, що «світло для людини – запорука щасливого життя». Компанія не просто виготовляє звичайні світильники, призначені для освітлення того чи іншого простору. Мета Artemide одночасно і проста і складна: за допомогою світла покращити якість повсякденного життя та додати крапельку сонячного тепла у сірі та холодні будні. Люстра Artemide чудово впишеться в будь-яку квартиру чи будинок, зрадивши їм неповторності та вишуканості, приголомшливі торшери висвітлять навіть найтемнішу та похмуру вітальню чи кабінет, а настільні лампи допоможуть Вам проводити холодні зимові вечори за прочитанням улюбленою книгою.

Крім того, світильник Artemide – це ще:

  • інноваційне джерело освітлення, створене з кращих екологічно сумісних матеріалів 
  • приголомшлива збалансованість практичності, надійності, якості та чудового дизайну 
  • світильники Artemide висвітлюють музеї сучасного мистецтва та дизайну, починаючи з «Музей Метрополітен» (Нью-Йорк, США) та закінчуючи «Національним музеєм науки та техніки» у Мілані (Італія).  

На нашому сайті ви також можете ознайомитися з іншими італійськими фабриками освітлювальних приладів, серед яких незмінний лідер якості та стилю Axo Light

 

Он-лайн каталоги Artemide