Turri

Країна Італія
Сайт виробника www.turri.it

Заснована: 1925 р.

Меблі Turri - поза часом, поза модою

>

Turri: нові технології плюс традиції класики

Turri – торгова марка, яка за свою 80-річну історію стала провідним виробником елітної меблів. Але елітність для Turri не означає відмову від традицій класики – вона вміло поєднує її із новітніми інноваційними технологіями та матеріалами. При цьому кожна деталь меблів Turri – це справжній ексклюзив, тому що все оздоблення та додаткові деталі виконуються вручну. Це пояснюється високою якістю продукції, різноманітністю стилів та широким асортиментом. Сьогодні Turri випускає меблі наступних напрямків:

  • меблі для кухні;
  • меблі для спальні;
  • меблі для вітальні;
  • м`які меблі;
  • дитячі гарнітури;
  • меблі для кабінету та бібліотеки.

Унікальність меблів Turri

Всі меблі Turri унікальні і не підлягають класифікації якогось одного стилю. Тут ви не знайдете чисту класику або чистий модерн. Поєднання несумісного – ось на чому ґрунтується стиль Turri. Часом у якомусь із предметів можна вгадати натяк на «ампір», десь розглянути витримки «модерну» чи натяк на твори конструктивістів. При цьому меблі Turri не виглядають кітчем, таким собі нагромадженням стилів і різних напрямків. Усі її деталі органічно переплітаються між собою, доповнюючи та підкреслюючи одна одну. Тому стиль Turri важко визначний, але завжди пізнаваний.

Тільки в колекціях Turri можна побачити досконалість: меблі, що поєднують у собі багатство та простоту, комфорт та функціональність, тепло та затишок, унікальність та красу. Це наочно відображають гарнітури:

  • Bovary, що зачаровує стильним поєднанням чорно-білого кольору та майстерної різьби; візерунками на плоских поверхнях;
  • Exedra, що нагадує своєю важкою бордовою оббивкою і солідністю крісел про часи середньовічної Англії;
  • Century, що тремтить чіткими геометричними формами і лініями, підкресленими глибоким чорним кольором. ;
  • Roma, що іскриться світлом, витонченістю та чистотою, завдяки великій кількості округлених деталей, м`яких, плавних переходів, біло-коричневому поєднанню кольорів.

Напевно, справлять незабутнє враження. на справжніх поціновувачів та інші колекції Turri: Versailles, Magna Plus, Arcade Royale, Baroque, Hermitage.
від історії до сьогодення

Відкриваючи в 1925 році свою невелику меблеву масту ську, Pietro Turri (П`єтро Турі) своїм завданням поставив випуск штучних ексклюзивних екземплярів. Ця концепція залишилася незмінною й у наші дні. Переконатись у цьому легко, вивчивши різноманітні колекції цього знаменитого бренду у нашому інтернет-магазині. І ми впевнені, що ви обов`язково замовте у нас унікальні та досконалі моделі меблів, які прикрасять ваш будинок. Не поступається в технічній досконалості та майстерному опрацюванню деталей та італійські меблі Kartell.