Ulivi Salotti

Країна Італія
Сайт виробника www.ulivisalotti.it
Заснована: 1972 р. Весна індивідуальність ULIVI SALOTTI

Компанія ULIVI SALOTTI розпочала свою роботу над створенням м`яких меблевих шедеврів у 1972 році в одному з наймальовничіших регіонів Італії – Тоскані. Тільки цей край, багатий на давні художні та ремісничі традиції, міг стати батьківщиною концепції ULIVI. Сучасний лаконічний дизайн та передові методи виробництва компанія поєднує з перевіреними віками способами роботи зі шкірою та деревом. Ось уже багато років ULIVI виграє завдяки ретельному опрацюванню деталей кожного виробу. Сьогодні продукція компанії популярна у всіх країнах світу, а бренд Ulivi Salotti визначають як символ італійської якості та надійності.

ULIVI SALOTTI: інновації та класикаКомпанія виробила неповторний погляд на класичний дизайн диванів і крісел, і періодично проводить рестайлінг старих колекцій, що вже полюбилися споживачам. Класичні деталі виявляються й у нових меблевих формах, природно, вже побачені через призму сучасності. Завдяки цьому повний каталог продукції компанії дозволяє сформувати інтер`єр кімнати в одному висококласному стильовому рішенні. Інновації в продукції Ulivi Salotti торкнулися різних аспектів виробничого процесу. Хоча компанія все ще використовує натуральні матеріали – дерево та шкіру, у конструктивних питаннях вона навчається у прихильників стилю модерн. Наприклад, в останніх колекціях було вдосконалено підйомний механізм диванів, що зробило трансформацію виробу зі спального місця в зону для спілкування швидше та непомітніше. При цьому компанія продовжує використовувати виключно ручну роботу під час виробництва дерев`яних деталей декору та фурнітури. Для того, щоб будь-який інтер`єр був завершеним, нещодавно компанія почала випускати повні колекції не тільки меблів, а й освітлення та аксесуарів. Ще одна з «фірмових» характеристик бренду – це окантовка блискучою ниткою, яка надає кріслам та диванам флер вишуканої розкоші. Вивірені, чіткі лінії та яскраві насичені кольори поєднуються в Ulivi Salotti ідеально, створюючи справжні італійські меблі. Інтер`єри, створені в дусі Ulivi Salotti, набувають індивідуальності господаря, підкреслюючи його високий статус та розуміння інтер`єрної естетики в очах гостей, а м`які лінії, аромати натуральної шкіри та дерева, а також цікаві колірні рішення створять затишок теплого італійського будинку.

< Багато світових знаменитостей віддають перевагу Ulivi Salotti, ці меблі можна побачити в найпрестижніших готелях і ресторанах планети, меблі, які завжди є прикрасою інтер`єру і запорукою гарного смаку господарів будинку.