Lodes (Studio Italia Design)

хай тек
Країна Італія
Сайт виробника www.lodes.com

Рік заснування: 1950

У 2020 році фабрика Studio Italia Design змінила свою назву на Lodes

Lodes – яскравий представник італійського освітлювального мистецтва. Компанія була заснована Анджело Тосетто, який присвятив своє життя вивченню всіх тонкощів роботи з венеціанським склом. Для цього він вирушив на острів Мурано, де, власне, і було відкрито знамените муранське скло. Виготовивши свою першу люстру, майстер наважився відкрити власну фабрику. Так, у 1950 році у Венеції було створено Studio Italia Design.

Незважаючи на велике бажання створювати ексклюзивні творіння, Анджело і припустити не міг, що його дітище стане таким успішним. Сьогодні його справа продовжує третє покоління майстрів, а назва бренду набула всесвітньої популярності.

Lodes – виняткова якість

Фабрика Lodes (Studio Italia Design) пропонує освітлювальні прилади найвищої якості, виконані із застосуванням кращих матеріалів та старовинних технік видування муранського скла. При виготовленні світильників і люстр задіюється найтонша ручна робота.

На кожному етапі створення кожного виробу здійснюється суворий контроль якості:

  • ретельно підбирається сировина та матеріали;
  • проробляється кожен сантиметр;
  • продумується дизайн;
  • дотримуються всі технології.

Компанія постійно знаходиться в пошуку інновацій та технологічних рішень, що дозволяють постійно виводити освітлювальну продукцію на новий якісний рівень. Бренд постійно бере участь у різних дизайнерських проектах, його можна побачити на престижних експозиціях та форумах. Крім того, Lodes співпрацює з провідними світовими дизайнерами: Андреа Тосетто, Денис Сантакьяра, Діма Логінов, Карім Рашид, Марта Сансоні, брати Піо та Тіто Тосо.

Об`єднання раціональності та творчості

Lodes славиться у світі світлових рішень креативом і новаторством, які вміло поєднуються з італійськими традиціями виготовлення виробів зі скла. Ознайомившись із каталогом продукції компанії, з цим неможливо не погодитися. Дизайнери студії з легкістю поєднують різні матеріали або подають їх у новому світлі. Незважаючи на те, що основним стильовим напрямком бренду є hi-tech з властивим йому мінімалізмом і чіткістю, у освітленні від Lodes можна зустріти вишукане венеціанське скло та дорогоцінні метали, латунь та алюміній, мідь та нержавіючу сталь та інші матеріали. ;

Якщо йдеться про світильники Lodes, то це обов`язково щось цікаве та оригінальне. Наприклад, світильники-тарілки досить прості у виконанні, але при цьому неймовірно актуальні у будь-якому інтер`єрі. Така досконала простота притаманна багатьом моделям італійської студії, що робить їх ідеальним рішенням для втілення в життя різних дизайн-проектів.

Гостинні, спальні, кухні, їдальні, ванні кімнати – у будь-якому приміщенні світильники та лампи Lodes (Studio Italia Design) виглядають чудово. Багато з них вражають своєю невагомістю та легкістю. Вони не просто дарують світло, а справді освітлюють кімнату своєю присутністю.

У широкому асортименті освітлювальних приладів Lodes представлені:

  • настільні лампи;
  • підлогові світильники;
  • бра;
  • люстри;
  • торшери.
Придбати світильники Lodes (Studio Italia Design) можна в інтернет-магазині Alter Light, де представлена велика колекція продукції італійського бренду. Детально розгляньте моделі, що сподобалися, виберіть свій ідеальний варіант і зробіть вигідну покупку. Працювати з нами легко, приємно та комфортно!