Cattelan Italia

Країна Італія
Сайт виробника www.cattelanitalia.com

Cattelan – мистецтво у повсякденності

Cattelan – меблева фабрика, заснована в 1979 році в Італії, завжди відрізнялася свіжістю та ненудними віяннями в інтер`єрі. Тому зовсім не дивно, що італійська якість і фантазія дизайнерів, що працюють у Cattelan, були оцінені суспільством, а компанія незабаром підкорила меблевий ринок. Зараз, на рахунку Cattelan 4000 виставкових залів по всьому світу, більш ніж у 90 країнах.

Понад 30 років тому подружжя Сільвія та Джорджіо Каттелан створили сімейне підприємство. До батьківської справи приєдналися сини Лоренцо та Паоло. Їх прихід у Cattelan Italia Spa (так зараз називається компанія) приніс зміни, які позитивно вплинули на сімейний бізнес.

Те, що брати Каттелан приєдналися до справи батьків, серйозно змінило підхід компанії до справи виробництва меблів:

  • По-перше, в Cattelan почали використовувати нові матеріали.
  • По-друге, штат оновився молодими та знаменитими дизайнерами.
  • І по-третє, Cattelan випустили нові лінії продукції.

Зараз, в компанії Cattelan Italia Spa працюють з деревом, шкірою, металом, мармуром, склом та пластмасою, що дає можливість створювати меблеві шедеври різних стилів та не обмежувати фантазію дизайнерів.

Чим відома продукція марки Cattelan?

Меблі виробництва цього бренду гармонійно виглядають у будь-якому інтер`єрі, а її яскравий зовнішній вигляд тільки підтримує цю гармонію. Найчастіше, меблі Cattelan цінують ті, кому набриднув традиційний інтер`єр.

Cattelan виготовляє меблі різного призначення. Серед асортименту продукції марки особливим попитом користуються ліжка, дивани, шафи та тумби для спалень, віталень, кухонь, та й взагалі – ndash; будь-якого куточка квартири. Але у світі дизайну виробництво Cattelan Italia Spa найбільше популярне саме своїми стільцями. Все тому, що стільці Cattelan – справжнісінькі твори сучасного мистецтва в меблевій промисловості. Вони відрізняються яскравим дизайном у стилі модерн та комфортним плануванням. У компанії Cattelan використовують найрізноманітніші матеріали та співпрацюють з найкращими спеціалістами та провідними дизайнерськими студіями Європи.

Нова колекція меблів від Cattelan Italia

На даний момент особлива увага шанувальників бренду Cattelan Italia Spa прикута до нової колекції Noir. Це колекція м`яких меблів, які в майбутньому планують позиціонувати як окрему торгову марку. Noir і справді разюче відрізняється від решти продукції фірми. Для цієї лінійки характерні прості форми, зручність та практичність. Якщо меблі від Cattelan – це витвір мистецтва, то меблі від Noir є щось більш просте і земне. Але і в цьому є свої плюси.

Якщо ж меблів марки Cattelan вам з якоїсь причини недостатньо, ви завжди можете відвідати сторінку бренда Flai.