Новини
03 серпня 2022

Alter Light: графік роботи, контакти

Компанія Alter Light працює як онлайн, так і офлайн. На цій сторінці ви знайдете найбільш зручний для вас спосіб комунікації з нами.

31 січня 2022

Interior Mebel 2022: стенды Aster Cucine и IDL

В этом году на выставке Interior Mebel, 03-06 февраля, компания Alter Light представляет два итальянских бренда: Aster Cucine (стенд 5/32) и IDL – Italian Design Lighting (стенд 5/25).

19 січня 2022

SITS – все новинки 2022

Показываем 11 совершенно новых предметов мебели, которые представлены миру шведским брендом SITS в новом году.

Компанія Альтер Лайт є офіційним постачальником та представником європейських брендів освітлювальних приладів в Україні. Працюючи у цій сфері тривалий період, ми впевнено можемо заявити, що є експертами з вибору світлотехніки та її встановлення.

Нові колекції, популярні бренди, ексклюзивні моделі люстр, дизайнерські світильники ручної роботи – все це пропонує компанія Альтер Лайт своїм клієнтам. Виробники світильників, як правило, виділяють чотири основні стилі освітлення: класичний (ампір, ар-нуво, арт-деко, бароко, романтизм тощо), сучасний (мінімалізм, хай-тек), кантрі та етно. Широкий асортимент продукції, що представляється нами дозволяє запропонувати вам все перераховане стилістичне розмаїття світла. У нас ви завжди зможете підібрати світильники будь-якого з існуючих нині стилів.

Класичні люстри – це бездоганність у оздобленні та стилістичне єдність. Правильні пропорції, дотримання правил моделювання, часто поряд з багатою обробкою з дорогих металів, кришталю та муранського скла. Якщо ви прихильник традиційних уявлень про розкіш – радимо вибирати освітлення в класичному стилі. У світильники та люстри класика привносить відчуття святковості та розкоші великих залів.

Світильники хай-тек – це простота і легкість, хай-тек освітлення розвантажує простір. Висвітлення в стилі ганьби-тік підкреслює важливість форми та фактур інтер'єру, для дизайнерів це найкращий варіант зробити акцент на певних виділених зонах приміщення. Освітлювальні прилади хай-тек це використання численних вбудованих світильників або поєднання вбудованих та підвісних галогенних ламп. Світильники хай-тек негроміздкі та максимально практичні. Однак не варто думати, що люстрам у цьому стилі відводиться останнє місце. Люстри хай тек – це блиск хромованих і металевих поверхонь або темні дерев'яні оздоблення, матові плафони або прозорі абажури. варіації та оригінальність забезпечено.

Достатньо популярним в інтер'єрі та світлотехніці є стиль мінімалізм. Це не завжди непомітність і стриманість у виконанні. У світильники мінімалізм привносить ідею природності світла з огляду на всі тонкощі в його зональному розподілі.

Європейські фабрики освітлювальних приладів дотримуються певних стилістичних особливостей розробки люстр і світильників. Ми надаємо вам найширшу лінійку вибору виробників усіх напрямків. Компанія Альтер Лайт є командою професіоналів, які не обмежуються відповідями на запитання клієнта, а пропонують своїм покупцям тільки найкраще: повні консультації щодо будь-якого виробника та його продукції, наданих у нас на сайті.