Delta Light

технічний
Країна Бельгія
Сайт виробника www.deltalight.com

Рік заснування: 1989

Бельгійська якість від Delta Light

Дуже часто нам хочеться розширити наявний простір і в цьому випадку варто використовувати децентроване освітлення, що дозволяє створювати ефект великого, наповненого світлом приміщення. Світильники Delta Light забезпечують цю потребу на високому рівні. Особлива атмосфера – ось причина, через яку освітлювальні прилади від бельгійського бренду користуються великою популярністю у всьому світі. <

У проектах фабрики, заснованої в Бельгії в 1989 році Полом Амелутом, застосовуються високі технології, прямі лінії та форми. Саме тому багато прогресивних архітекторів і дизайнерів інтер`єрів використовують світло Delta Light для вдалої реалізації своїх проектів. Продукцію бренду можна зустріти у найкращих шоу-румах, а також у домашніх та офісних інтер`єрах та екстер`єрах. 

Компанія працює у трьох напрямках: освітлення житлових та нежитлових площ, профільні системи та світлодіодні вироби. Для кожного з напрямків можна підібрати внутрішнє, зовнішнє та ландшафтне освітлення. Зауважте, що більшість моделей оснащені світлодіодними лампами, що є найбільш грамотним рішенням на сьогоднішній день. Воно забезпечує не лише яскраве та якісне світло, а й енергозбереження, та зниження споживання електрики. Фахівці Delta Light постійно впроваджують у виробництво світильників інноваційні ідеї та високотехнологічні рішення, що дозволяє удосконалювати продукцію, виводити її на нові якісні рівні та підтверджувати звання найкращих у своїй справі майстрів.   

Виконані в стилі хай-тек люстри Delta Light стають чудовим доповненням витриманого стилю інтер`єру. Крім того, вони ще й дуже функціональні, що робить їх використання максимально комфортним та приємним. Практичність також стала візитною карткою цих світлових виробів, що визначає вибір вимогливих споживачів на їхню користь. 

Світильники Delta Light - чари в просторі

Витончене карнизне підсвічування надає житловому будинку святкову атмосферу та відчуття затишку. Вбудоване у ґрунт освітлення створює парадність неприступної фортеці, до якої веде доріжка з акцентним світлом. Подібні світильні ефекти можна знайти не тільки в асортименті Delta Light, але й у німецького виробника Brumberg, представленого на сайті Alter Light.< /p>

Вас неодмінно зацікавлять елементи кубізму та конструктивізму, якими насичені люстри Delta Light. Білі обручки, схожі на пончики; кубики, як частини будівництва з тетрісу; вбудовані в стіну променисті ілюмінатори – це далеко не весь перелік цікавих дизайнерських втілень. Модельний ряд бренду представлений найрізноманітнішими виробами, серед яких:

  • світильники (стельові, підлогові, настінні, вуличні, вбудовані, підвісні та накладні);
  • люстри;
  • торшери;
  • профілі;
  • прожектори;
  • підсвічування.

Освітлення від Delta Light має унікальну здатність змінювати сприйняття про простір у приміщенні та за його межами, як того захочете ви. Збільшити або зменшити, зробити об`ємним або більш кулуарним – бельгійський виробник світла не обмежує ваші фантазії та ідеї.

Втілити в життя свої ідеї ви можете за допомогою магазину «Alter Light». Ми пропонуємо широкий асортимент освітлювальних приладів та вигідні умови співпраці. Сучасні рішення, індивідуальний підхід та відмінну якість ви знайдете саме тут!

Он-лайн каталоги Delta Light