Bonaldo

Країна Італія
Сайт виробника www.bonaldo.it

Заснована: 1936 р.

Меблі Bonaldo: на крок попереду

Меблі Bonaldo – це чисте втілення італійського темпераменту, сучасної експресії та невичерпної фантазії найкращих світових дизайнерів. Сміливість, оригінальність, інноваційність, готовність експериментувати і постійне прагнення на краще – ось що робить Bonaldo настільки затребуваним, відомим і відомим брендом. найкращому

Сьогодні меблі компанії Bonaldo можуть вважатися еталоном і флагманом для всіх, хто впевнено дивиться в майбутнє і не боїться експериментувати з матеріалом, стилями, лініями та кольорами. З 1936 р. Bonaldo радує меблями, які завжди йде в ногу з часом, намагаючись навіть випередити його. Прикрасити нею інтер`єр власного будинку або офісу - правило гарного тону для людей, які розуміються на сучасному дизайні. Диван Bonaldo у вітальні, легкі, дещо футуристичні стільці Bonaldo у переговорній або інші меблі цього виробника безсумнівно вразять усіх.

Створіть свій світ< /p> Ваш світ - ваші правила - ваші меблі. Бажаєте ексклюзивності? Стіл Bonaldo у кабінеті чи іншій кімнаті ніколи не залишиться непоміченим. Бажаєте по-справжньому відпочити? Ліжко Bonaldo – це ваш шлях до здорового та гарного сну. Не обмежуйте себе. Все має бути саме так, як захочете ви.

Фабрика Calligaris ще один представник італійських фабрик, безперечний фаворит та улюбленець дизайнерів інтер`єру.

>