Masiero

мінімалізм, класика, модерн
Країна Італія
Сайт виробника www.masierogroup.com

Рік заснування: 1982

Masiero – якісне доповнення до вашого інтер`єру

Masiero Group – лідер у виробництві якісних декоративних світильників. Поєднання класичних форм і стилю модерн воістину здатне доповнити будь-який інтер`єр, надавши йому індивідуального, особливого вигляду. Засновниками концерну Emme Pi Light стали Марілена Пелліццато та Паоло Мазьєро.

Сьогодні бренд Masiero один із найвідоміших, його продукція представлена на всіх міжнародних ринках та у багатьох престижних шоу-румах. Торшери, люстри, бра та різні лампи виготовлені з ексклюзивного муранського скла, чудового богемського кришталю та каміння Swarovski. А також для створення світильників у компанії використовують шовкові тканини, органзу, кераміку, дерево та навіть покриття з 24-каратного золота. Але головна цінність продукції Masiero – застосування ручної роботи та її високий ювелірний рівень, витонченість та продуманість у кожній деталі.

Освітлення від Masiero представлене у трьох напрямках:

  • Classica – відрізняється пастельними абажурами білого кольору та відтінку слонової кістки, витонченими формами, м`якістю та ніжністю, а також металевими каркасами та хромованим або позолоченим оздобленням;
  • Eclettica – особливість серії полягає у використанні часом несподіваних матеріалів для обробки світильників, а також у сміливих дизайнерських рішеннях, використанні контрастів та авангардних ідей;
  • Ottocento – це нестандартні рішення, непередбачені ідеї, велич та аристократизм, реалізація будь-яких ваших побажань. 

Masiero – застава затишного інтер`єру

 

Змішення всіма улюбленої класики і модерну у світловій індустрії здатне воістину перетворити будь-який інтер`єр, зробивши його по-справжньому благородним і вишуканим. Тому приголомшливий італійський бренд Masiero, створений у 1982 році у Венеції, став справжньою знахідкою для любителів нестандартного підходу до освітлення та дизайну.

Комбінація венеціанського методу обробки скла з інноваційними технологіями принесла плоди у вигляді унікальних виробів, стати власниками яких хочуть і люди з гарним смаком, і вимогливі колекціонери, і мисливці за ексклюзивом.

Чим хороші освітлювальні прилади Masiero?

По-перше, варто нагадати, що всі бра, люстри та світильники Masiero – це, насамперед, приголомшливе поєднання традиційних матеріалів та сучасного мінімалістичного дизайну. По-друге, всі скляні деталі кожної люстри Masiero виготовляються вручну найкращими італійськими майстрами за традиційними технологіями муранських склодувів, що робить кожен світильник Masiero по-справжньому унікальним і неповторним. Ну і, звичайно ж, кожен підсвічник, бра і люстра Masiero виконані як у строго витриманому однотонному стилі, так і в чудовій і блискучій грі кольорових кришталевих підвісок.

 Крім того, Masiero – це ще й:

  • різні лінійки моделей, які включають: торшери, світильники, настільні та підлогові лампи, а також бра і люстри різної величини і форми;
  • традиційні матеріали тільки найвищої якості: муранське скло та кришталь, прозорі та кольорові кристали Swarovski та Asfour, шовкові тканини та кераміка;
  • сучасні колекції у стилі модерн, які завжди зберігають всю свою елегантність, декоративність та розкіш.

 

Перетворити свій інтер`єр за допомогою ексклюзивних світильників від відомого італійського бренду можете і ви. Все, що для цього потрібно – заглянути в магазин "Alter Light", де ви знайдете безліч привабливих рішень і пропозицій. Великий асортимент, приємні розцінки, висококласний сервіс &nd; ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.  

 

 

Он-лайн каталоги Masiero