Morosini

мінімалізм, хай-тек
Країна Італія
Сайт виробника www.morosinisrl.com

Morosini: світло та дизайн
 

Morosini – італійська фабрика, виробник освітлювального обладнання у сучасному стилі. Основні принципи роботи компанії, завдяки яким світильники, торшери, бра Morosini мають величезний попит, це:

  • традиційно висока європейська якість;
  • функціональність та технологічність;
  • використання ексклюзивних матеріалів.
     

Але головне досягнення Morosini – це творча команда, до якої входять першокласні дизайнери. Їхні інноваційні розробки, оригінальні рішення та креативні експерименти є втіленням сучасного мистецтва, що відображає дух часу.

Колекції Morosini:
 

«Diamond» – футуристичні світильники та торшери Morosini. Химерна металева конструкція, обтягнута еластичною білою тканиною, що дає м`яке, розсіяне світло.

«Dice»: яскравий скляний куб, який стане акцентом у будь-якому інтер`єрі. Колекція включає настінні та стельові світильники Morosini.

«Karat» – це розкішні освітлювальні прилади у вигляді ограненого кристала. Чудовий блиск хромованого металу і невимовна гра світла в скляних гранях.

«Fog Plisse'» включає лаконічні торшери, настільні лампи, підвісні світильники Morosini. Контрастне поєднання хромованого нікелю та матової тканини абажура, що утворює м`які складки.

«Spring»: металеві спіралі та завитки, що створюють нереальний світловий ефект.

Стильні та сучасні світильники, бра, люстри Morosini Ви зможете придбати у нашому інтернет-магазині. Також &lquo;Alquo Light» пропонує Вам відвідати сторінку італійського бренду Oty Light.