Malerba

Країна Італія
Сайт виробника www.malerbafurniture.com

Заснована: 1948 р.

Malerba – втілення італійської автентичності та космополітизму


Malerba: виробництво, характеристика компанії


Malerba< /strong> – італійська меблева фабрика, яка створювалася як невелике ремісниче підприємство у регіоні Pesaro (Італія). Сьогодні компанія є великим виробником та експортером меблевого ринку.

В останні роки діяльності експорт займає 90% загальних виробничих потужностей Malerba, що стало приводом для вступу концерну в CIAC EXPORT – групу італійських виробників, що спеціалізуються на експорті корпусних меблів на світовий ринок.


Основною виробничою лінією підприємства є різні меблі у стилі сучасного модерну. Меблі Malerba славиться вишуканим дизайном та незмінною гідною якістю. Компанія займається виготовленням та реалізацією сучасних корпусних меблів, стільців, обідніх столів, крісел, підставок. Також створюються кабінети, спальні, вітальні, дзеркала та безліч інших аксесуарів для інтер`єру.

Вся продукція компанії відрізняється зовнішньою простотою форм та фантазійним оздобленням. Товари, що вийшли з-під «верстата» Malerba, можна по праву назвати класикою модерну сучасної меблевої галузі.


Особливості меблів Malerba. Найбільш популярні колекції бренду Для виготовлення меблів компанія використовує масиви тропічних дерев та екзотичні різновиди шпону. Відмінною рисою моделей лінійки є чіткість ліній, металеві деталі на дереві, ґрунтовність дизайну. Бездоганно-глянцеві покриття гармонують із шпонованими елементами та матовими поверхнями. Натуральна шкіра, скло, різноманітність хромованих деталей – ось те, що приваблює в меблях марки Malerba покупців з усіх континентів. зі знаменитим дизайнером Джорджіо Сорессі.
З новинок концерну варто назвати колекції Red Carpet і M Place, що ідеально вписуються в актуальний мінімалізм і стиль арт-деко, що набирає популярності.

Гостинні, кабінети та спальні колекції LoveLetter виконані в романтичному, задумливому стилі, колекції Solitaire, OneAndOnly, Place Vendome витончені і багатофункціональні. Це висококласні меблі для тих зі споживачів, хто не женеться ні за помпезністю класичних ансамблів, ні за химерністю надсучасного модерну чи хай-тек. Це меблі у стилі неокласицизму з елементами мінімалізму.