Sits

вітальні, ліжка та дивани, столи та стільці
Країна Швеція
Сайт виробника www.sits.eu

SITS – це 20 років досвіду в проектуванні та виробництві м`яких меблів. Фабрика ніколи не зупиняється на досягнутому, процес вдосконалення та розвитку ніколи не припиняється. У меблі SITS закладені перевірене роками ремесло, останні технології виробництва, і, звичайно ж, скандинавська лаконічність, стриманість. Меблі виготовляються на заводі, який відповідає найвищим світовим стандартам, що забезпечує високу якість продукції.

Відповідність останнім тенденціям ринку та забезпечення комфорту – головні завдання, які втілюються у предметах мебели . Це великий вибір матеріалів, оздоблень, тканин, їх кольорів, які здатні задовольнити всі індивідуальні вимоги замовника.  

В асортименті шведської фабрики: всілякі дивани (прямі, кутові, модульні, з розкладкою), крісла, пуфи, журнальні та кавові столики, аксесуари.  ;SITS – це гармонійне поєднання витонченості та простоти форм, стилю, функціональності, комфорту та сучасних тенденцій меблевого дизайну.

Всі меблі фабрика поділена на три колекції: Cocktail & Design, Home & Family, Tea & Book, BIRDS.

Предмети меблів виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що виключає заподіяння будь-якої шкоди як замовнику, так і навколишньому середовищу. p>

Меблі SITS завжди представлені у всіх наших салонах, зокрема, в монобрендовому шоуруме SITS у Києві.

ALTER LIGHT – офіційний представник фабрики SITS в Україні.

Загрузки
Назва файлу Формат файлу Що зробити
book-iconSits - Product cards 2022.pdf PDF Завантажити
book-iconSits - Fabric catalogue 2022.pdf PDF Завантажити
book-iconSits - Catalogue 2022.pdf PDF Завантажити