Linea Light Group

мінімалізм, хай-тек
Країна Італія
Сайт виробника www.linealight.com

Рік заснування: 1985

Кращі світлотехнічні рішення від італійського бренду

Компанія Linea Light була створена в 1985 році на базі трьох компаній з виробництва:

  • деталей та компонентів для світлотехніки – Minulamp Srl;
  • галогенних ламп – Tubo Lamp;
  • елементів, виконаних з металу – Eva Stampaggi.

Сьогодні компанія стала міжнародним концерном Linea Light Group, який займає лідируючі позиції на італійському та світовому ринках освітлювального обладнання, адже створює ультрасучасні рішення відмінної якості. У себе на батьківщині він став однією з найбільших компаній-виробників світлотехніки. До складу концерну включені бренди: Linea Light Decorative, I-Led, Traddel, Ma&De, Manamana.

Освітлення від Linea Light прикрашає автомобільні салони, музеї, палаци, театри та домашні інтер`єри видатних особистостей та зірок.

Бездоганний стиль і чудове освітлення Linea Light

Незважаючи на те, що компанія обрала hi-tech напрямок у розробці дизайну, її витворам притаманний справжній італійський характер та харизматичність. Світильники Linea Light мають аристократичну елегантність і витонченість, за що завойовують любов людей з абсолютно різними смаками.

Філософія бренду заснована на поєднанні бездоганної естетики з високою якістю та безкомпромісною функціональністю. Саме такими і постають перед нами численні моделі освітлювальних приладів Linea Light – стильні, надійні та зручні у використанні. Вони радують око, прикрашають інтер`єр, служать правильно і довго і, звичайно, добре справляються зі своїм основним завданням. забезпечують великі та малі приміщення приємним та комфортним світлом. Для цього застосовується спеціальне пресоване сатиноване скло, що виконує функцію розсіювання світла.

При виробництві світильників та люстр Linea Light використовуються тільки найкращі матеріали, що дозволяють створювати ексклюзивне декоративне освітлення. Окрім того, компанія проводить власні науково-практичні дослідження. З огляду на її прихильність до впровадження інноваційних технологій у свою продукцію не дивно, що всім освітлювальним приладам характерне мінімальне енергоспоживання. Вони обладнані світлодіодними лампами, визнаними найбільш екологічним рішенням.

Кожна модель ексклюзивна та оригінальна. Кожна модель – це вагоме слово дизайнера. Кожна модель – уособлення високих стандартів якості.

Linea Light – передові технології у вашому домі

Світильники та люстри Linea Light покликані зробити ваше життя яскравішим та комфортнішим. Поєднуючи неперевершену естетику з продуманою практичністю, вони перетворюють найрізноманітніші інтер`єри. У модельному ряді представлені пропозиції для будинків та квартир, офісних та виробничих приміщень, торгових площ, екстер`єрного освітлення та освітлення прибудинкової території. 

Освітлювальне обладнання Linea Light представлено такими варіаціями продукції:

  • люстри;
  • стельові світильники;
  • настільні лампи;
  • торшери;
  • бра;
  • галерейне підсвічування;
  • вуличні ліхтарі.

Світло від Linea Light – гарне придбання для поціновувачів відмінної якості та любителів сучасного стилю. Ви можете зробити свою відмінну покупку в інтернет-магазині "Alter Light". Тут перед вами відкриється широкий вибір моделей від найвідомішого італійського бренду. Також ви зможете насолодитися висококласним сервісом та комфортною співпрацею.