Foscarini

контемпорарі
Країна Італія
Сайт виробника www.foscarini.com

Рік заснування: 1981

Foscarini – космічні світильники майбутнього

 

Якщо ви вирішили привнести у ваш сірий і похмурий інтер`єр більше життя, яскравих фарб, неймовірних форм і теплого світла, в такому випадку підлоговий або настінний світильник Foscarini або люстра Foscarini допоможуть перетворити ваш будинок і створити в ньому неповторну атмосферу космічної .

У розробці дизайну кожної серії світильників беруть участь найкращі дизайнери з Італії та інших країн світу: Карін Рашид, Енріко Франзоліні, Алессандра Матільде, Массімо Гардоне та інші. Кожен з них привносить у модельний ряд бренду щось своє &nd; щось оригінальне, щось особливе, щось креативне.

А почалося все у 1981 році в прекрасній загадковій та романтичній Венеції. Саме тут і в цей час було засновано компанію з виробництва освітлювальних приладів із муранського скла, яке багато хто за цінністю прирівнює до дорогоцінних металів. Згодом засновник компанії, Карло Урбінаті, вирішив поекспериментувати і уникнути венеціанського скла, з якого виготовляли різні вироби для будинку практично всі місцеві майстри.

Так для створення освітлення почали використовувати поліетилен, сатиноване скло, дерево, скловолокно, термопластик, алюміній, кевлар та композит із вуглецевими волокнами. Вони то й надали кожній лампі та люстрі Foscarini справжній бунтарський характер, який покликаний підкреслити смак та індивідуальність кожного власника інтер`єру.

Чим відрізняється продукція Foscarini від моделей інших компаній?

 

Вже через кілька років активної роботи, настінні та підлогові світильники Foscarini стали справжніми хітами продажів по всьому світу, завоювавши любов не тільки поціновувачів світлового мистецтва, а й дизайнерів інтер`єрів, які використовували лампи та люстри Foscarini в оформленні індивідуальних приміщень, залів, офісів, віталень та номерів готелів. Світлові вироби цього бренду також активно використовуються для організації вуличного освітлення та оформлення екстер`єрів.

У світі освітлювальних приладів Foscarini давно стало визначенням невгамовної фантазії, сміливих ідей та безмежної творчості. Багато хто каже, що ця компанія завжди йде на крок попереду перед іншими.

Продукція італійської фабрики Foscarini – це:

 

  • створені та зібрані вручну кращими майстрами своєї справи настінні та стельові світильники, люстри, торшери, настільні та підлогові лампи;
  • тільки найкращі, високоякісні та міцні матеріали;
  • дивовижні поєднання кольору та світла, відкриті в кожній лінійці освітлювальних приладів від італійського бренду.

 

До речі, у 1996 році компанія Foscarini однією з перших у галузі освітлювальних приладів отримала сертифікат ISO 9001 та удостоїлася престижної європейської премії у сфері дизайну Compasso d`Oro (2001 рік). А ще моделі бренду були представлені як експонати в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку (МоМа).

Потрібні новаторські рішення? Вам цікавий зовсім незвичайний погляд на світ у кімнаті та за її межами? Бажаєте пограти з простором за допомогою освітлення? Тоді ви на правильному шляху – потрібні світильники Foscarini.  В асортименті цієї компанії ви зустрінете найхимерніші форми, незвичайні моделі, як з дизайнерської, так і з функціональної точки зору. <

Купити світлові прилади від відомого італійського бренду ви можете в магазині &lquo;Alter Light». Тут вам буде надано можливість зробити вибір серед великого та різноманітного асортименту продукції, придбати вподобаний виріб за гарною ціною та скористатися відмінним сервісом.  

ВЕСЬ АССОРТИМЕНТ ТОВАРУ ДАНОГО ;

 

Он-лайн каталоги Foscarini /p>