Longhi

Країна Італія
Сайт виробника www.longhi.it

Заснована: 1961 р.

Меблі Longhi: двері у світ меблевого мистецтва

Сучасний дизайн і декор - це світ, по-справжньому зануритися в якій вам допоможе меблі італійської компанії Longhi. З`явившись ще в середині минулого століття, цей виробник сьогодні є одним із ключових на ринку, створюючи не просто дивани чи двері, а справжні предмети меблевого мистецтва.

Диван Longhi – вашої вітальні немає рівних

Меблі Longhi – це не просто гарні вироби, а й речі, які, враховуючи статусність бренду, створять вам репутацію успішного і розуміючого шанувальника прекрасного. Купуючи дивани або іншу продукцію Longhi, ви отримуєте не тільки елітні вироби, виконані за всіма законами розкоші, але й меблі, позбавлені непотрібної бравади та нудотності. Longhi тримає марку завжди і у всьому, так що пишатися вам дійсно буде чим, компанія Alter Light, представник Longhi в Україні, це гарантує.

Двері Longhi – вийдете за рамки звичного

Двері Longhi самі можуть вважатися головним елементом інтер`єру. Її самодостатність, преміальність, не позбавлена розкоші простота та велика кількість використаного скла та дзеркал роблять двері та перегородки Longhi неповторною деталлю будь-якого інтер`єру. Відкриваючи такі двері, ви робите крок у світ по-справжньому красивих речей від Longhi. Ще один виробник італійської меблів Lube Cucine – законодавець моди кухонь та кухонного інтер`єру.