Pintdecor

столи та стільці
Країна Італія
Сайт виробника www.pintdecor.it
Заснована: 1976 р.

Меблі Pintdecor – яскраві ідеї з Італії

< PINTDECOR – це величезний асортимент дизайнерських предметів інтер`єру, які створені, щоб привнести новизну та комфорт у той простір, де ми живемо, працюємо та відпочиваємо. Всі меблі PINTDECOR славиться своїм яскравим дизайном та різноманітністю форм. Варто врахувати і той факт, що кожен предмет меблів та декору виготовляється, обробляється та прикрашається вручну.

Pintdecor – гарні речі не повинні коштувати дорого

Купити меблі Pintdecor може дозволити кожен. Компанія Pintdecor – це команда найкращих декораторів та дизайнерів, справжніх професіоналів своєї справи. Всі аксесуари та лінія меблів цієї фабрики – плід багаторічних робіт та розробок у галузі декору та дизайну. Тут ви не знайдете звичайного дзеркала чи звичайного столу. Якщо це дзеркало Pintdecor – то справжній витвір мистецтва, шедевр ручної роботи майстра, начебто картина знаменитого художника. Якщо це журнальний або кавовий столик Pintdecor – він матиме неймовірний, ефектний, сучасний дизайн. Але, у поданні компанії Pintdecor кожна дизайнерська річ не повинна коштувати дорого! Насправді компанія Pintdecor має найкраще співвідношення ціна-якість і переконатися в цьому ви можете самі. Ознайомитись з асортиментом та купити меблі Pintdecor ви можете в наших салонах або зробити замовлення на сайті.

Pintdecor – це речі, які приємно подарувати на новосілля, хрестини, весілля, річницю і навіть день народження! Це ексклюзивні меблі, зроблені зі смаком і мають привабливу ціну. Гарного Вам вибору та відмінного настрою!